Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

AWBUD Design & Build zaangażowany w ekologiczne inwestycje w Bytomiu

19.06.2009

Bytomskie Przedsiębiorstwo Kanalizacyjne podpisało umowę z konsorcjum, którego liderem jest firma AWBUD Design & Build, na przebudowę i rozbudowę mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków Bobrek w Bytomiu.

W ramach planowanej inwestycji oczyszczalnia przejdzie gruntowną modernizację. Konsorcjum wykona prace na większości istniejących obiektów technologicznych, w tym stacji oczyszczania mechanicznego, pompowni, reaktora biologicznego i osadnikach Imhoffa. Dodatkowo prace obejmą przebudowę i budowę nowych odcinków kanalizacji wraz z przepompowniami ścieków – przy ulicy Konstytucji, Worpie i Św. Elżbiety w Bytomiu. Firma AWBUD Design & Build prowadzi również w ramach konsorcjum prace kanalizacyjne o łącznej długości ponad 25 km w dzielnicy Bytomia Miechowicach.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+