Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Budowa Centrum SGGW

12.10.2007

Ruszają prace budowlane w ramach nowej inwestycji SGGW, której generalnym realizatorem jest PROCHEM SA. Budynek Centrum Naukowo-Dydaktycznego Wydziału Inżynierii i Kształtowania Środowiska SGGW powiększy ursynowski kampus uczelni.

Uroczystości towarzyszące rozpoczęciu inwestycji odbyły się 9 października 2007 roku. To już kolejna współpraca spółki z uczelnią. W ramach poprzedniego kontraktu z SGGW PROCHEM wykonał gruntowny remont dawnych gmachów przy ul. Rakowieckiej o łącznej powierzchni 26.000 m². Dzięki dokonanej modernizacji pawilony dostosowane zostały do obowiązujących aktualnie standardów oraz indywidualnych wymagań inwestora; wymieniono wszystkie instalacje, windy, zainstalowano urządzenia umożliwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym oraz systemy monitoringu.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+