Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Holm House 3 - budowa III etapu

04.11.2019

Holm House 3 powstaje na warszawskim Mokotowie. Kolejny etap osiedla będzie wyposażony w proekologiczne rozwiązania.

 

 

 

Holm House 3 powstaje między ulicami Domaniewską a M. Zdziechowskiego, w pobliżu stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Budowane są tu dwa budynki: 9- i 12-kondygnacyjny, w których dostępne będą mieszkania od 1-pokojowego do 5-pokojowego oraz 6 lokali usługowych.

– Oprócz znakomitej lokalizacji Holm House wyróżnia wysoki standard wykończenia. W ramach 3. etapu proponujemy 232 apartamenty o powierzchni od 26 do 118 m². Ich nowoczesny charakter wyeksponują duże, drewniane okna. Dodatkowo wyposażyliśmy je w nawiewniki antysmogowe i antyalergiczne, które stanowią skuteczną barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu typów PM10 i PM2,5, równocześnie zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza w mieszkaniu. Efektu dopełni elegancka elewacja frontowa z elementami szkła i okładziny drewnopodobnej – mówi Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska.

Mieszkania będą miały wysokość 2,7 m i duże okna. Do każdego z apartamentów będzie przynależał balkon, loggia lub taras. Ogródki będą oddzielone od otoczenia ażurowym ogrodzeniem, a miejscami również zielenią.

 

 

Holm House 3 – rozwiązania smart w służbie środowisku

Osiedle będzie się cechować podejściem proekologicznym, wspieranym rozwiązaniami smart. Nasadzona zostanie roślinność, w tym gatunki zwiększające efektywność filtracji powietrza, zwłaszcza krzewy liściaste. Pomagają one w walce ze smogiem. Dzięki zastosowaniu systemu odzyskiwania wody, do jej podlewania będzie wykorzystywana deszczówka. W częściach wspólnych znajdą się także budki dla ptaków i owadów, których obecność przyczyni się do zachowania różnorodności przyrodniczej na osiedlu.

 

Udogodnienia Holm House 3

Holm House 3 wyposażone zostanie w stojaki i myjnie dla rowerów. W garażu, oprócz komórek i boksów rowerowych, zainstalowane zostaną też gniazda elektryczne, służące m.in. wygodnemu odkurzaniu samochodu. Przewidziano pomieszczenia na wózki i rowery. Na terenie osiedla, przy jednym z pierwszych etapów, znajdują się coolomat i ławka solarna, umożliwiająca ładowanie laptopów czy telefonów za pomocą portu USB.

 

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska S.A.?Projekt architektoniczny opracowali Mąka Sojka Architekci. Planowany termin zakończenia budowy: III kwartał 2022 r.

 

Czytaj także: II etap osiedla Holm House w Warszawie

Na budowie Holm House w Warszawie

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+