Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kompleks Imagine w Łodzi oficjalnie otwarty

10.10.2019

Budowa kompleksu Imagine w Łodzi dobiegła końca po zaledwie 17 miesiącach budowy.

 

 

Kompleks Imagine to trzy budynki biurowe przy skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. 3 października odbyło się oficjalne jego otwarcie oraz odsłonięcie rzeźby umiejscowionej w pasażu miejskim pomiędzy budynkami.

Kompleks Imagine powstał w standardzie technicznym klasy A. Dwa sześciokondygnacyjne budynki mają łącznie 17 200 m² powierzchni komercyjnej – 14 800 m² powierzchni biurowej i 2400 m² powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim powstał naziemny garaż z 356 miejscami parkingowymi i 49 podwójnymi stojakami rowerowymi.

 

 

Biurowce cechuje wysoka jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych, potwierdzonych certyfikatem BREEAM Interim Design Stage na poziomie „Excellent”. Kompleks znajduje się w dobrej lokalizacji w centrum Łodzi, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Prace budowlane przy kompleksie Imagine rozpoczęły się w marcu 2018 r., a pierwsi najemcy wprowadzili się już na początku września br.

Inwestor: Avestus Real Estate. części biurowej: Eiffage Polska Budownictwo. Generalny wykonawca garażu naziemnego: Goldbeck. Architektura: BE DDJM Biuro Architektoniczne. Projekt rzeźby: Mikołaj Apelt-Ciupiński.

 

Czytaj także: Hi Piotrkowska - najwyższy budynek w Łodzi

Rynek nieruchomości w Łódzi

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+