Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Mieszkania Cerisier Résidence w Poznaniu oddane do użytku

04.09.2020

Mieszkania Cerisier Résidence w Poznaniu wybudował deweloper – Bouygues Immobilier Polska. 106 lokali w kameralnym budynku powstało w otoczeniu wiśniowych drzewek i w pobliżu Lasku Marcelińskiego.

 

 

106 mieszkań Cerisier Résidence, czyli Wiśniowej Rezydencji (w tłumaczeniu z języka francuskiego), na Grunwaldzie jest już gotowych. Lokale o funkcjonalnych rozkładach i podwyższonym standardzie znajdują się w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Do mieszkań na parterze od ulicy Smardzewskiej przynależą oświetlone ogródki (do 200 m²) z kranikami do podlewania zieleni, natomiast mieszkania położone wyżej mają głębokie balkony. W budynku znajdują się mieszkania o różnej wielkości: od kawalerek po 4-pokojowe (od 28 do 90 m²). Drzwi do lokali są umieszczone w minimalistycznych, nowoczesnych portalach. Mieszkania Cerisier Résidence wyposażone są w wideodomofony, a cały obiekt jest monitorowany. W obiekcie znajduje się garaż podziemny, a w nim także indywidualne boksy na rowery.

 

 

Budynek jest niewysoki, a jego elewacja utrzymana w jasnych kolorach: bieli, szarości oraz brązu. Balustrady balkonowe wykonano ze szkła oraz dekoracyjnych płyt.

Wokół inwestycji zasadzono rośliny, m.in. 106 grabów i 9 wiśni. Drzewka owocowe są elementem zielonego, wewnętrznego i częściowo otwartego dziedzińca, na którym umieszczone są także ławki z pergolami.

Na klatkach, w korytarzach i holu prowadzone są jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Do wykończenia części wspólnych zostały użyte rozwiązania oraz materiały o kolorystyce nawiązującej do elewacji budynku, w tym zabudowane skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej i duże płytki na posadzkach. Elewacja będzie podświetlona.

 

 

Cerisier Résidence to jeden z trzech projektów Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Dwa pozostałe to: Manufaktura Stare Miasto i Soleil de Malta. Pierwszy przy ul. Bóżniczej jest już zakończony, drugi jest realizowany przy ul. Milczańskiej.

 

Zdjęcia: Maciej Lulko

 

Przeczytaj też: Cerisier Résidence w Poznaniu - wmurowanie kamienia węgielnego

Mieszkania w Poznaniu. Projekt Bookowska 18

Soleil de Malta - kompleks mieszkaniowy w Poznaniu z wiechą

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+