Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nordkapp Flexi Space - multifunkcyjny budynek na Białołęce

06.07.2020

Nordkapp Flexi Space na warszawskiej Białołęce to nowoczesny budynek multifunkcyjny – jeden z nielicznych budynków typu flexi w Warszawie.

 

 

Nordkapp Flexi Space przy ulicy Annopol 22 w Warszawie jest dedykowany dynamicznie rozwijającym się małym i średnim firmom, które poszukują przestrzeni w miejskiej lokalizacji z możliwością utworzenia biura, showroomu, magazynu i serwisu w jednym miejscu. Jest to obiekt typu flexi, cechujący się bardzo dużą elastycznością umożliwiającą dokładne dopasowanie wyglądu i funkcji budynku do indywidualnych potrzeb najemcy.

Nordkapp Flexi Space powstał z myślą o rynku e-commerce. Według raportu Interaktywnie.com „E-commerce 2020” wartość polskiego rynku e-commerce w 2019 r. wyniosła 50 mld zł, a w 2020 r. osiągnie 70 mld zł. Te rosnące oczekiwania konsumentów wymagają transformacji łańcucha dostaw, skrócenia czasu dotarcia do klienta oraz optymalizacji pracy. Magazyny miejskie typu SBU (small business unit) pozwalają na realizację usług związanych z dostawą następnego lub nawet tego samego dnia.

Inwestycja podzielona jest na 4 moduły, z których każdy ma część biurową i zaplecze magazynowe. Modułowy układ hal daje pełną swobodę podziału na kilku najemców, ale istnieje też możliwość wynajmu kilku części, które zostaną dopasowane do jednego przedsiębiorstwa. Obiekt przygotowany jest do możliwości mniejszego biznesu, ale, tak jak duże parki biznesowe, spełnia wszelkie wymogi sanitarne i przeciwpożarowe. Obiekt wyposażono w wiele udogodnień, m.in. energooszczędne systemy i instalacje, parking dla rowerów. Dodatkową opcją jest możliwość zamontowania instalacji fotowoltaicznej.

Nordkapp Flexi Space znajduje się w północno-wschodniej części Warszawy, niedaleko głównych tras wylotowych S8 i A2 oraz Mostu Grota Roweckiego i Mostu Północnego, które łączą Białołękę z lewobrzeżną częścią stolicy.

Nowo wybudowany obiekt wchodzi w skład NordKapp Business Complex – kompleksu biurowo-magazynowego. Oprócz istniejącego już biurowca Nordkapp oraz Nardkapp Flexi Space, którego budowa właśnie się zakończyła, inwestor planuje kolejny multifunkcyjny budynek. Prace budowlane ruszą w najbliższych dniach. Łączna planowana powierzchnia użytkowa najmu wyniesie ponad 12 000 m².

 

Przeczytaj też: Panattoni Park Olsztyn - pierwszy obiekt multi-tenant w regionie

A2 Warsaw Park - największy obiekt magazynowy koło Warszawy

Popyt na magazyny rośnie

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+