Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Projekt dla Akademii Medycznej

16.11.2007

Pirelli Pekao Real Estate zarządza wartym ponad 100 milionów Euro projektem inwestycyjnym polegającym na wybudowaniu nowoczesnego Centrum Medycyny Inwazyjnej dla Inwestora Akademii Medycznej w Gdańsku.

Firma Pirelli Pekao Real Esteta, jedną z wiodących polskich firm deweloperskich będąca częścią Pirelli RE Group, została wybrana w przetargu publicznym do świadczenia usługi kompleksowego zarządzania inwestycją budowy nowoczesnego szpitala uniwersyteckiego. Nowa inwestycja ma spełniać najnowsze wymogi Unii Europejskiej oraz uwzględniać potrzeby związane ze świadczeniami zdrowotnymi w województwie pomorskim.
Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku będzie ośrodkiem, zajmującym się nie tylko leczeniem, ale również dydaktyką i nauką. Szpital będzie też wdrażał innowacyjne technologie i procedury medyczne. W wielofunkcyjnym
i kilkukondygnacyjnym budynku będą mieściły się komórki organizacyjne wykonujące między innymi procedury medyczne wymagające dostępu do nowoczesnych metod intensywnego leczenia.
Planuje się, że na powierzchni ok. 58000 m2 zostanie umieszczonych około 260 łóżek na 12 oddziałach szpitalnych oraz zlokalizowane będą funkcje i usługi medyczne ściśle współpracujące z istniejącą już bazą kliniczno-medyczną.
Nowe Centrum Medycyny Inwazyjnej zostanie połączone napowietrznymi łącznikami
z budynkami już istniejącej części Akademickiego Centrum Kliniczno-Inwazyjno-Dydaktycznego i obecnego Akademickiego Centrum Klinicznego.
Firma wdrożyła we współpracy z Akademią Medyczną w Gdańsku nowoczesny model kompleksowego zarządzenie projektem inwestycyjnym. Wartość inwestycji wynosi ponad 100 milionów Euro, a termin jej ukończenia i przekazania Akademii Medycznej nowego obiektu do użytkowania planowany jest w końcu 2010 r.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+