Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Rozbudowa centrum rehabilitacyjnego w Tarnowskich Górach

27.01.2017

Spółka Warbud pozyskała kontrakt na rozbudowę SP ZOZ „REPTY” Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach.

Warbud zrealizuje to zadanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Do zadań wykonawcy należy:

- wykonanie projektu budowlanego wraz z projektami wykonawczymi i uzyskanie pozwolenia na budowę;

- realizacja obiektu z dostawą i montażem wyposażenia, zagospodarowanie terenu oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nowy budynek znajdzie się na terenie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego w Reptach Śląskich o nazwie „Park w Reptach i Dolinie Dramy”, który decyzją wojewódzkiego konserwatora zabytków wpisany jest do rejestru zabytków.

Będzie to częściowo podpiwniczony, sześciokondygnacyjny obiekt. Budynek pomieści: 170 łóżek szpitalnych o specjalności rehabilitacja kardiologiczna, sale gimnastyczne dla pacjentów, szatnie dla personelu medycznego na 100 osób, sale konferencyjne oraz zaplecze niezbędne do wykonywania procedur medycznych.

 

 

Powierzchnia całkowita: 7266 m2

Powierzchnia użytkowa: 6221 m2

Powierzchnia zabudowy: 1031 m2

Kubatura: 24 290 m3

Wartość kontraktu netto: 25 499 940,71 zł

Termin realizacji: styczeń 2017 r. – czerwiec 2019 r.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+