Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Inspektor nadzoru robót budowlanych

dolnośląskie

22.07.2019

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa KOZANÓW IV, ul. Kolista 11 we Wrocławiu istnieje na rynku od 2001 roku. Jest jedną z największych spółdzielni na terenie Wrocławia.
Zarządza ok. 3000 lokali mieszkalnych i ok. 95 lokalami użytkowymi. W Spółdzielni jest zrzeszonych ok. 4000 członków (ok. 7000 mieszkańców).
W związku z realizacją inwestycji remontowych na zasobach Zarząd Spółdzielni poszukuje aktualnie kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor nadzoru robót budowlanych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
Nadzór techniczny nad realizowanymi aktualnie remontami, weryfikacja dokumentacji projektowej, kontrola kosztów budowy i ich optymalizacja. Weryfikacja zasadności i poprawności wystąpień wykonawców w zakresie robót dodatkowych, zaniechanych i zamiennych. Nadzorowanie wykonywanych robót, egzekwowanie jakości robót, rozliczanie zgodnie z kosztorysem. Udział w odbiorach robót budowlanych. Wykonywanie przeglądów okresowych.


Wymagania:
Wykształcenie wyższe budowlane.
Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy remontach budowlanych w zakresie konstrukcji budowlanych mieszkaniowych.
Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.
Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych.
Umiejętność kosztorysowania w oparciu o program NORMA.
Bardzo dobra organizacja pracy.
Dyspozycyjność, dokładność, sumienność, zaangażowanie.
Umiejętność pracy zespołowej.
Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: poczta@kozanow4.pl w terminie do dnia 31.07.2019 r.

Kontakt:

Telefon: 71/353-80-30 wew.113

Email: poczta@kozanow4.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+