Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Inżynier mostowy (projektowanie)

mazowieckie

21.01.2020

Jeżeli chcesz pracować dla dynamicznie rozwijającego się biura projektowego, nauczyć się projektować w BIM, podnosić swoje kompetencje techniczne i językowe, projektując mosty i konstrukcje inżynierskie dla klientów z Europy Zachodniej, to może być oferta dla Ciebie. Współpracujemy z renomowanym biurem projektowym; praca w nim otworzy Ci drogę do ciekawej kariery inżynierskiej w Polsce i za granicą.

Nr. ref.: 006/M/WWA


Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- najlepiej około 2-3 lata doświadczenia w obliczeniach konstrukcji mostowych, ale nie jest to warunek konieczny. Szukamy osób z różnym poziomem doświadczenia - włącznie z osobami startującymi w branży,
- wykształcenie wyższe - budownictwo lub inżynieria lądowa,
- znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania/obliczeń (AutoCAD, Sofistik, Robot, TEKLA lub MIDAS),
- chęć rozwoju zawodowego w obszarze projektowania mostów.


Odpowiedzialny za:
- projektowanie konstrukcji mostowych i obiektów inżynieryjnych,
- rysowanie w programach TEKLA/AutoCAD,
- wykonywanie obliczeń inżynierskich.


Nasz klient oferuje:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- pakiet medyczny
- kartę Multisport
- lekcje języków obcych
- inne dodatki do wynagrodzenia

CV w języku polskim i angielskim należy przesłać na adres: cv@integrity-consulting.pl

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę: Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Integrity Consulting Michał Świerczewski (Administratora Danych Osobowych) z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 181 B, kod pocztowy 02-222 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby związane z realizacją obecnego procesu rekrutacyjnego.

CV nieopatrzone stosowną klauzulą zostaną niezwłocznie usunięte.

Kontakt:

Telefon: 501249676

Email: hubert@integrity-consulting.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+