Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Barierki systemowe KRAUSE

07.02.2014

Barierki systemowe firmy KRAUSE to stabilna konstrukcja bazująca na rurach aluminiowych o średnicy zewnętrznej 40 mm. Pozwalają one wykonać balustrady spełniające europejskie normy wytrzymałościowe.

Zaletą systemu barierek KRAUSE jest szybki montaż poprzez zastosowanie połączeń śrubowych. Brak konieczności spawania, gwintowania czy nitowania obniża również koszt instalacji całej konstrukcji. Duże znaczenie ma także różnorodność elementów mocujących i łączących. Dzięki temu rodzaj i wielkość barierek może być indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. Wszystkie komponenty oraz złącza mają certyfikaty TÜV i spełniają normy obciążeniowe.

Standardowo barierki dostępne są w kolorze naturalnego aluminium. Istnieje jednak możliwość wykonania barierek malowanych proszkowo w kolorach z palety RAL. Elastyczny dobór poszczególnych elementów systemu oraz możliwość indywidualnego zaprojektowania konstrukcji powodują, że jest to rozwiązanie, które można dostosować do różnych warunków i środowiska pracy.

System barierek umożliwia zestawienie różnorodnych elementów tak, aby skonstruować system ochrony zbiorowej dla stanowisk pracy znajdujących się na wysokości, dla wyodrębnienia stref niebezpiecznych i ciągów komunikacyjnych. Wysokiej jakości surowce, przemyślana konstrukcja, a także szybkość montażu powodują, że rozwiązanie to może być zastosowane nie tylko w zakładzie produkcyjnym, hali magazynowej czy też centrum logistycznym.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+