Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Lepik na zimno

16.11.2007

Abizol KL DM – lepik na zimno przeznaczony do przyklejania pap i wykonywania lekkich izolacji wodoochronnych, także na lekko wilgotnych powierzchniach, to kolejny produkt z wprowadzanych właśnie na rynek Abizoli nowej generacji.

Abizole to masy bitumiczne do zabezpieczania budynków i budowli przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci. produkty te to doskonale znane profesjonalne hydroizolacyjne masy asfaltowe. Od dziesięcioleci stosowane do solidnego zabezpieczania budynków przed wilgocią i wodą,  stały się synonimem asfaltowych mas hydroizolacyjnych. Niekwestionowany ekspert  w dziedzinie izolacji bitumicznych – ABIZOL – powraca  w nowej formule, jeszcze lepiej sprawdzającej się w polskich warunkach pogodowych. Dzięki modyfikacji kauczukiem syntetycznym i wzbogaceniu specjalnymi dodatkami, nowe Abizole zapewniają wyższą odporność na spękania mrozowe, charakterystyczne dla naszego klimatu.
Tytan Professional Abizol KL DM to wysokojakościowy lepik bitumiczny do stosowania na zimno w zewnętrznych izolacjach fundamentów, dachów, tarasów. Lepik przeznaczony jest do przyklejania pap asfaltowych do różnych podłoży, sklejania warstw papy w hydroizolacjach wielowarstwowych i wykonywania bezspoinowych powłok wodochronnych.
Specjalna formuła Abizolu powoduje, że powstałe powłoki izolacyjne są bardziej odporne na szkodliwe działanie mrozu oraz procesów zamarzania i rozmarzania. To jednak nie wszystkie zalety tego produktu – może być on stosowany na lekko wilgotnych nawierzchniach. Silne wiązanie lepiku z podłożem sprawia, że powłoka jest niezwykle trwała i odporna na działanie słabych kwasów, zasad i agresywnych związków zawartych w gruncie.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+