Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kreator Budownictwa Roku 2020

04.09.2020

Przed nami uroczysta, jubileuszowa, ale i wyjątkowa gala przyznania po raz 10. Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku prekursorom branży budowlanej.

 

 

Tego dnia poznamy tegorocznych laureatów prestiżowego projektu organizowanego przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Dotychczas nagradzaliśmy osoby i firmy, a tej jesieni po raz pierwszy wyróżnimy także produkty oraz inwestycje, które mają wpływ na rozwój branży budowlanej. W tym roku ta nagroda nabiera szczególnego charakteru. W czasie epidemii przyszło nam funkcjonować w nowej, dynamicznie zmieniającej się, trudnej rzeczywistości. Jednak budownictwo pokazało swoją siłę. Należy do niewielu dziedzin, w której prac nie zawieszono, m.in. licząc na to, że stanie się jednym z elementów podtrzymania obrotów hamującej gospodarki. Uroczysta gala będzie znakomitym miejscem do złożenia podziękowań dla całej branży budowlanej, a w szczególności firmom, które w tym trudnym czasie budowały, wprowadzały innowacyjne technologie czy nowe produkty na rynek.

Wybór miejsca dla tegorocznej gali jest również szczególny. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się – dzięki uprzejmości naszego Patrona Honorowego – w nowej siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która mieści się w zabytkowym, odrestaurowanym obiekcie przy ulicy Kujawskiej 1 w Warszawie.
Z okazji jubileuszowej 10. edycji przygotowaliśmy dla laureatów wiele atrakcji, m.in. do wylosowania są 3 podwójne wycieczki do Turcji na 2021 rok, ufundowane przez Partnera Gali 2020 – Premio Travel, oraz czterostronicowy dodatek wraz z prezentacją laureatów w dzienniku „Polska Times”.

Tegoroczna gala będzie wyjątkowa. Podobnie jak rok 2020, który wszyscy zapamiętamy. Dlatego wręczenie Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2020 odbędzie się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Laureaci, którzy nie zdecydują się na udział w naszym wydarzeniu osobiście, będą mogli w nim uczestniczyć za pomocą wideorelacji. Gala Kreator Budownictwa Roku, na którą serdecznie zapraszam, odbędzie się 19 listopada 2020 r. w Warszawie.
 

Aneta Grinberg-Iwańska
prezes zarządu Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

 

Więcej informacji na kreatorbudownictwaroku.pl

 

 

Organizator:

 

 

Patronat honorowy:

 

Czytaj także: Kreator Budownictwa Roku 2019. WIDEORELACJA

Kreator Budownictwa Roku 2019. Znamy laureatów!

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+