Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

XIX Zjazd Kujawsko-Pomorskiej OIIB

24.06.2020

Epidemia zmusiła nas do tymczasowej rezygnacji z bezpośrednich spotkań, jednak dzięki internetowi delegaci na XIX Zjazd Sprawozdawczy Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mogli uczestniczyć w nim 6 czerwca br. w trybie zdalnym, za pośrednictwem portalu PIIB.
 

 

 

Mimo odmiennej formuły obrad XIX Zjazdu Kujawsko-Pomorskiej OIIB, frekwencja była wysoka. Na 109 delegatów w głosowaniu wzięło udział 97 (frekwencja 88,99%). Było to możliwe dzięki wydłużeniu głosowania do pięciu dni – w razie problemów technicznych delegaci mogli uzyskać pomoc drogą telefoniczną, a także osobiście w Biurze KUP OIIB oraz Punktach Konsultacyjnych KUP OIIB w obwodach.

Delegaci głosowali nad 12 uchwałami. Wszystkie zostały podjęte. Zatwierdzono sprawozdania organów statutowych oraz sprawozdanie finansowe za rok 2019. Okręgowa Rada Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa uzyskała absolutorium za 2019 r., ponadto uchwalono budżet izby na 2020 r. oraz zatwierdzono kierunki działania Okręgowej Rady na 2020 r.

Podczas trwania zjazdu zgłoszono 6 wniosków, które sekretarz OR KUP OIIB skierował do rozpatrzenia przez Okręgową Radę.

– W imieniu Okręgowej Rady KUP OIIB dziękuję delegatom za odpowiedzialną postawę i aktywny udział w tym innym – zdalnym zjeździe, co świadczy o zaangażowaniu w sprawy naszego samorządu zawodowego. Życzę Państwu przede wszystkim zdrowia, abyśmy za rok spotkali się w normalnych okolicznościach – podsumowała obrady mgr inż. Renata Staszak – przewodnicząca rady izby.

 

Piotr Gajdowski

 

Przeczytaj też: XIX Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB

XIX Zjazd Śląskiej OIIB

XIX Zjazd Podkarpackiej OIIB

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+