Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Centrum Szkoleniowe De Dietrich w Grodzisku Mazowieckim otwarte

25.10.2019

Centrum Szkoleniowe De Dietrich w Grodzisku Mazowieckim to już drugi ośrodek szkoleniowy firmy, która regularnie organizuje szkolenia dla instalatorów, łączące teorię z praktyka.

 

Fot. De Dietrich

 

Nowoczesne Centrum Szkoleniowe De Dietrich pozwala na prowadzenie warsztatów z nieodnawialnych i odnawialnych źródeł energii w ośrodku wyposażonym w urządzenia najnowszej technologii, które na co dzień dostępne są w ofercie firmy.

Przestrzeń podzielono na dwie części: do celów wykładowych – z nowoczesną tablicą multimedialną oraz do zdobywania praktycznych umiejętności – z zainstalowanymi urządzeniami grzewczymi i chłodniczymi.

Centrum Szkoleniowe De Dietrich jest wyposażony w 33 kotły gazowe o mocy 24–160 kW oraz kominy spełniające najnowsze wymogi unijne. Szkolenia obejmują technikę domową, a także wiedzę z zakresu działania układów termodynamicznych, w tym z zasad działania pomp ciepła.

W jednym szkoleniu może brać udział nie więcej niż 12 instalatorów, co ułatwia zapoznanie się z zasadami instalacji i konserwacji urządzeń. Podczas warsztatów omawiane są systemy kart gwarancyjnych, funkcjonalność, budowa i działanie produktów. Instalatorzy uczą się również procedury pierwszego uruchomienia, regulacji, ustawiania parametrów, schematów hydraulicznych oraz przeglądów.

 

Przeczytaj też: Wymiana starego kotła gazowego na kondensacyjny

Prawidłowy dobór komina do kotła V klasy

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+