Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

II etap Osiedla Ligia w Warszawie - wmurowanie kamienia węgielnego

14.08.2020

II etap Osiedla Ligia powstaje na warszawskim Ursusie. 12 sierpnia odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod jego budowę.

 

 

Osiedle Ligia usytuowane jest przy ul. Kolorowej 17 w Ursusie – Skoroszach. I etap inwestycji oddano do użytku w II kwartale 2020 r. II etap składać się będzie z jednego, sześciokondygnacyjnego budynku. Będzie tu 78 mieszkań 2-, 3-, i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 88 m². Lokale na parterze będą miały ogródki lokatorskie, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Cechą charakterystyczną budynku będzie dwukolorowa elewacja wzbogacona o elementy z cegły klinkierowej, która nada mu nowoczesnego charakteru i wyróżni osiedle na tle okolicznej architektury. Dostępne będą: dwuhalowy garaż podziemny, parking dla rowerów, częściowo otwarte patio z małą architekturą – ławkami i placem zabaw. Wokół inwestycji znajdują się liczne tereny zielone oraz punkty handlowo-usługowe.

Deweloperem osiedla jest firma Profbud. Inwestor: Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ursus”. Generalny wykonawca: MALBUD1.

Termin realizacji inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2021 r.

 

 

 

Czytaj także: Stalowa 39 w Warszawie gotowa

TBS Północ kończy budowę 215 mieszkań w Warszawie

Rezydencja Barska z pozwoleniem na użytkowanie

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+