Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Wyspie Sobieszewskiej

12.08.2020

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku to Lazur Park i Villa Neptun, w których powstanie łącznie 76 lokali.

 

Villa Neptun

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku wybuduje firma Dekpol. Lazur Park i Villa Neptun będą miały w ofercie w sumie 76 mieszkań. Lazur Park przeznaczony jest na cele mieszkaniowe, a Villa Neptun oferuje lokale pod wynajem, ale można je również zakupić na własny użytek. Obydwa projekty łączy kameralna i nowoczesna zabudowa oraz lokalizacja blisko nadbałtyckiej plaży i nabrzeża Martwej Wisły.

Wyspa Sobieszewska jest jednym z ciekawszych regionów Trójmiasta. Znajduje się tu piękna plaża oraz ostoja dzikiej przyrody – dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Bezpieczne i stałe połączenie wyspy z lądem zapewnia wybudowany pod koniec 2018 r. Most Sobieszewski.

 

Lazur Park

 

Przy ul. Kwiatowej zostanie wybudowany Lazur Park, w którym powstanie 36 mieszkań o powierzchni od 27 do 58 m². Natomiast przy ul. Nadwiślańskiej powstanie Villa Neptun z 40 apartamentami pod wynajem o powierzchni od 28 do 58 m². W obu obiektach przeważać będą duże przeszklenia, a każdy z lokali będzie mieć ogródek lub balkon. W przypadku Villi Neptun na szczególną uwagę zasługują tarasy o powierzchni blisko 100 m², które przynależeć będą do apartamentów z antresolą położonych na ostatnich kondygnacjach budynków. W Lazur Park natomiast znajdować się będzie strefa rekreacyjna z salą bilardowo-kinową.

Projekty nowych inwestycji mieszkaniowych na Wyspie Sobieszewskiej uwzględniają także ogólnodostępne tereny wypoczynkowe z zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury, a także naziemne miejsca postojowe, w tym przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Generalnym wykonawcą obu inwestycji została firma Dekpol S.A. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Architonika – Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek. Termin oddania do użytku inwestycji zaplanowano na II połowę 2021 r.

Ceny mieszkań w Lazur Park wynoszą od 317 tys. do 536 tys. zł brutto. Z kolei w inwestycji Villa Neptun ceny apartamentów pod wynajem kształtują się od 387,5 tys. do 686,5 tys. zł brutto.

 

Przeczytaj też: Osiedle Beauforta w Gdyni

Kładka na Wyspę Spichrzów oddana do użytku

Gdańska Lastadia po remoncie

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+