Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Siemens: produkcja szaf sterowniczych w MLP Wrocław

15.10.2019

Wysokiej klasy szafy sterownicze będą produkowane w wynajętym przez Siemens Polska obiekcie parku logistycznego MLP Wrocław.

 

 

Szafy sterownicze będą realizowane m.in. na rzecz przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Szafy zostaną wyposażone w układy sterowania numerycznego, napędowe i inne podzespoły z oferty Siemens. Produkcja będzie uruchamiana etapami.

Firma wynajęła na ten cel blisko 4 tys. m² powierzchni magazynowej w parku MLP Wrocław, z czego 3,2 tys. m² będzie wykorzystywane na cele produkcyjne i magazynowe, a ok. 700 m² zostanie przeznaczone na przestrzenie biurowe. Gotowy obiekt został już przekazany najemcy.

Odbiorcami produkowanych w Polsce szaf sterowniczych będą głównie krajowe oraz niemieckie firmy. Mniejsze partie trafią też do Czech, Austrii, Szwajcarii i północnych Włoch.

 

MLP Wrocław to park logistyczny powstający na działce o powierzchni 13 ha. Docelowo będzie tu 5 hal magazynowych o łącznej powierzchni 63 500 m². Centrum logistyczne znajduje się w dzielnicy Psie Pole w północno-wschodniej części Wrocławia, w odległości 14 km od centrum miasta, w pobliżu drogi krajowej E67 oraz drogi ekspresowej S8 łączącej Wrocław z Warszawą.

 

Przeczytaj także: Nie słabnie popyt na powierzchnie magazynowe

Panattoni Park Bydgoszcz II - budowa

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+