Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

XII Konferencja SKB 2020

03.03.2020

XII Konferencja SKB 2020 „Opis i szacowanie przedmiotu zamówienia na roboty budowlane w świetle postanowień nowej ustawy Prawo zamówień publicznych” odbędzie się 19–20 marca br. w Warszawie.

Tematyka konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych będzie związana z nową ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz możliwymi zmianami w obowiązujących obecnie rozporządzeniach Ministra Infrastruktury, dotyczących opisu i szacowania wartości przedmiotu zamówienia na roboty budowlane.

 

 

Na konferencji SKB 2020 zostaną zatem przedstawione aktualne zagadnienia związane z:

  • postanowieniami nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, mającymi wpływ na opis i szacowanie wartości przedmiotu zamówienia;
  • propozycją zmian w rozporządzeniach Ministra Infrastruktury dotyczących opisu i szacowania wartości przedmiotu zamówienia na roboty budowlane;
  • nowymi zmianami w Prawie budowlanym, które mogą mieć wpływ na opis przedmiotu zamówienia w zamówieniach publicznych;
  • elektronizacją zamówień, w tym aspektów związanych z opisem i szacowaniem wartości przedmiotu zamówienia na roboty budowlane.

 

Konferencję będą poprzedzać obchody 25-lecia Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, tak więc w referatach nie zabraknie również aspektów związanych z funkcjonowaniem rynku zamówień publicznych na roboty budowlane w ubiegłych latach.

Wydarzenie będzie szansą na dyskusję oraz wymianę doświadczeń i szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, które powinny być zastosowane w nowych rozporządzeniach dotyczących opisu i szacowania zamówienia na roboty budowlane.

 

Miejsce konferencji: Hotel Lord przy al. Krakowskiej 218 w Warszawie.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych, ul. Nowogrodzka 31, lok. 327, 00-511 Warszawa, faks. 22 826 15 67 lub e-mail: biuro@kosztorysowanie.pl

Więcej na kosztorysowanie.pl

 

Tomasz Pytkowski

 

 

Czytaj też: Wiarygodność ofert a prawo zamówień publicznych

Rozwiązywanie sporów z umów o roboty budowlane zawartych w zamówieniach publicznych

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+