Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

XIX Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB

22.06.2020

Tegoroczny Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB, w związku z działaniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanymi nim sytuacjami kryzysowymi, został przeprowadzony za pośrednictwem elektronicznego portalu PIIB.

 

Mariusz Dobrzeniecki – przewodniczący rady W-MOIIB podpisuje podjęte uchwały

 

– Dziękuję koleżankom i kolegom delegatom za aktywność. Zjazd odbył się przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość. Było to dla nas nowe, wymuszone obecną sytuacją doświadczenie, z którego zdaliśmy egzamin. Dowodem jest frekwencja na poziomie 97,41% – podsumował XIX Zjazd Sprawozdawczy Warmińsko-Mazurskiej OIIB Mariusz Dobrzeniecki – jej przewodniczący.

Delegaci zostali powiadomieni o terminie zjazdu i otrzymali projekty uchwał w formie elektronicznej.

XIX Zjazd Warmińsko-Mazurskiej OIIB rozpoczął się 26 maja br. o godz. 11.00 i trwał trzy dni. Tak długi czas umożliwił delegatom zapoznanie się z zasadami i stroną techniczną nowej, elektronicznej formy spotkania. Po zalogowaniu się na portalu PIIB, delegaci głosowali nad poszczególnymi uchwałami. Zjazdowi przewodniczył Mariusz Dobrzeniecki – przewodniczący rady W-MOIIB, a rolę sekretarza pełnił Marian Zdunek – sekretarz izby. W zjeździe wzięło udział 113 delegatów ze 116 uprawnionych. Przeprowadzono 10 głosowań, wpłynął również 1 wniosek. Informacje z wydarzenia zostały opublikowane na stronie internetowej W-MOIIB.

Zjazd zakończył się 29 maja o godz. 15.00. Formalności dopełniliśmy. Jednak... nie zaprosiliśmy gości, zasłużeni nie otrzymali odznaczeń. Delegaci zgłaszali, że brakuje im osobistych spotkań. Mamy nadzieję, że za rok nadrobimy te zaległości.

 

inż. Grzegorz Karpa

 

Czytaj także: XIX Zjazd Podkarpackiej OIIB

XIX Zjazd Dolnośląskiej OIIB

XIX Zjazd Wielkopolskiej OIIB

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+